Акустика JBL GO 4 Purple (JBLGO4PUR)
Під замовлення
Код товару: 825789
Акустика JBL GO 4 Purple (JBLGO4PUR)
Під замовлення
Код товару: 825789
1 799
грн
2 069 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 900 грн
Чистий спокій
900 грн
Гарантія 2 роки
від 1 301 грн
Чистий спокій
1 301 грн
| Час роботи від батареї | До 7 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | До 10 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Частота | 95 Гц - 20 кГц |
| Вага | 0.19 кг |
| Розмір | 94.3 x 75.7 x 42.2 мм |
| Колір | Purple |
Купити в кредит
Акустика JBL GO 4 Purple (JBLGO4PUR)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





