Акустика JBL Flip 7 White (JBLFLIP7WHT)
В наявності
Код товару: 842060
Акустика JBL Flip 7 White (JBLFLIP7WHT)
В наявності
Код товару: 842060
5 299
грн
5 519 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 900 грн
Чистий спокій
900 грн
Гарантія 2 роки
від 1 301 грн
Чистий спокій
1 301 грн
| Час роботи від батареї | Від 10 до 20 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 20.1 до 50 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Частота | 63 Гц - 20 кГц |
| Вага | 0.56 кг |
| Розмір | 182.5 x 69.5 x 71.5 мм |
| Колір | White |
5 299 грн
5 519 грн
Купити в кредит
Акустика JBL Flip 7 White (JBLFLIP7WHT)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





