Акустика JBL Clip 5 Squad
В наявності
Код товару: 825783
Акустика JBL Clip 5 Squad
В наявності
Код товару: 825783
2 999
грн
3 104 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 900 грн
Чистий спокій
900 грн
Гарантія 2 роки
від 1 301 грн
Чистий спокій
1 301 грн
| Час роботи від батареї | До 12 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | До 10 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Частота | 95 Гц - 20 кГц |
| Вага | 0.285 кг |
| Розмір | 86.30 x 134.50 x 46.0 мм |
| Колір | Squad |
2 999 грн
3 104 грн
Купити в кредит
Акустика JBL Clip 5 Squad
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




