Акустика JBL Charge 6 White (JBLCHARGE6WHT)
В наявності
Код товару: 842053
Акустика JBL Charge 6 White (JBLCHARGE6WHT)
В наявності
Код товару: 842053
7 999
грн
8 279 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 1 200 грн
Чистий спокій
1 200 грн
Гарантія 2 роки
від 1 601 грн
Чистий спокій
1 601 грн
| Час роботи від батареї | Від 20 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 20.1 до 50 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Потужність звуку | 45 Вт |
| Вага | 0.99 кг |
| Розмір | 228.8 x 98.5 x 94.0 мм |
| Колір | White |
7 999 грн
8 279 грн
Купити в кредит
Акустика JBL Charge 6 White (JBLCHARGE6WHT)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




