Акустика JBL Charge 5 Red
Під замовлення
Код товару: 789075
Акустика JBL Charge 5 Red
Під замовлення
Код товару: 789075
5 499
грн
6 324 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 1 200 грн
Чистий спокій
1 200 грн
Гарантія 2 роки
від 1 601 грн
Чистий спокій
1 601 грн
| Час роботи від батареї | Від 10 до 20 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 20.1 до 50 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Вага | 2110 г |
| Розмір | 223 x 96.5 x 94 мм |
| Колір | Red |
Купити в кредит
Акустика JBL Charge 5 Red
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






