Новини та статті

Хард ресет: швидка допомога вашому iPhone!


Необхідно виконати HARD RESET (жорстке перезавантаження) iPhone, а старий спосіб не працює? Ймовірно, ви не знали, але процедура примусового перезавантаження або жорсткого перезапуску в iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone SE 2, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro дещо змінилася.

Нагадаємо, для перезавантаження iPhone 7 і iPhone 7 Plus потрібно одночасно натиснути і утримувати протягом не менше 10 секунд кнопки живлення і зменшення гучності до появи логотипу Apple. В iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro / Pro Max, iPhone SE 2, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro / Pro Max процедура перезавантаження передбачає три кроки.

Розробники змінили процес перезапуску, оскільки в нових моделях iPhone одночасне натиснення і утримування кнопок живлення та зменшення гучності активує функцію «Екстрений виклик SOS». Зверніть увагу, в iPhone 8/8 Plus, iPhone X, iPhone XS / XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro / 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro / Pro Max кнопка живлення тепер називається бічною кнопкою.

Як виконати примусове перезавантаження або жорсткий перезапуск (хард ресет) iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro / Pro Max, iPhone SE 2, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro / Pro Max?

1. Натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності.

2. Натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності.

3. Натисніть і утримуйте бічну кнопку до тих пір, поки не з'явиться логотип Apple.

Як вимкнути iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro / Pro Max, iPhone SE 2, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro / Pro Max без використання кнопок?

Для того, щоб вимкнути пристрій натискайте і утримуйте протягом декількох секунд кнопку збільшення гучності разом із бічною кнопкою до появи екранів зі слайдерами.

Крім того, в iOS 11 і новіших версіях ПЗ функція «Вимкнути» також з'явилася в додатку «Налаштування» (у самому низу розділу Основні).

Як скинути до заводських налаштувань через « скидання налаштувань і контенту »?

Ця процедура виконується так само, як і на всіх інших моделях iPhone.

При виникненні труднощів із завантаженням системи застосовують процедуру відновлення в програмі iTunes на комп'ютері. У macOS 10.15 Catalina і наступних версіях замість iTunes використовується додаток Finder.

Майте на увазі, що після скидання до заводських налаштувань або відновлення ПЗ на комп'ютері всі дані, що зберігається на пристрої, зникнуть, тому використовуйте цей спосіб тільки в разі крайньої необхідності. Однак якщо у вас є резервні копії файлів на комп'ютері або iCloud, після відновлення ПО ви зможете легко їх відновити.

Як активувати режим відновлення ?

1. Переконайтеся, що на вашому Windows ПК або Mac встановлена остання версія iTunes.У macOS 10.15 Catalina і наступних версіях замість iTunes використовується додаток Finder.

2. Підключіть iPhone до комп'ютера і відкрийте iTunes. У macOS 10.15 Catalina і наступних версіях, запустіть додаток Finder.

3. Після підключення iPhone до комп'ютера виконайте примусове перезавантаження.

Натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності, а потім те ж саме виконайте з кнопкою зменшення гучності.

Натисніть і утримуйте бічну кнопку до появи екрана відновлення.

Екран iPhone в режимі відновлення на iOS 13 і новіше:

Екран iPhone в режимі відновлення на iOS 12 і раніше:

В iTunes (або Finder в залежності від ОС) з'явиться меню, яке пропонує або відновити, або оновити iPhone. Виберіть «Оновити», і iTunes (Finder) спробує перевстановити iOS зі збереженням даних або «Відновити iPhone» для скидання налаштувань до заводських (всі дані будуть видалені).

У процесі оновлення або відновлення iPhone може кілька разів автоматично перезавантажуватися. Не варто впадати в паніку - дочекайтеся закінчення завантаження (зазвичай 5-15 хвилин).

Після завершення процесу відновлення або поновлення налаштуйте ваш iPhone.

Якщо ви помилково включили режим відновлення, а не поновлення, не хвилюйтеся. Просто вимкніть iPhone від комп'ютера і натисніть бічну кнопку для перезапуску. Режим відновлення буде відключений без необхідності відновлювати або оновлювати пристрій.

Як включити режим відновлення DFU ?

У разі, якщо iPhone не може завантажитися в нормальному режимі, скористайтеся відновленням в режимі DFU.

1. Підключіть iPhone за допомогою кабелю до комп'ютера з встановленим iTunes. У macOS 10.15 Catalina і наступних версіях замість iTunes використовується додаток Finder.

2. Запуск iTunes (Finder) на комп'ютері.

3. На iPhone натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності.

4. Натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності.

5. Натисніть і утримуйте бічну кнопку до тих пір, поки iPhone не вимкнеться.

6. Після виключення iPhone, продовжуючи утримувати кнопку включення (бічну кнопку), натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності протягом 5 секунд.

7. Після 5 секунд відпустіть кнопку включення, але продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності до появи в iTunes повідомлення про те, що iPhone перебуває в режимі відновлення (приблизно 10 секунд).