Apple запатентувала гнучкий дисплей з тактильним зворотним зв'язком для Apple Watch і iPhone

2018-04-30

Apple запатентувала гнучкий дисплей з тактильним зворотним зв'язком для Apple Watch і iPhone

Бюро патентів і торгових марок США видало Apple патент на технологію інтеграції гнучких дисплейних панелей в смартфони, планшети, плеєри і «розумні» годинник. Документ передбачає використання в мобільних пристроях дисплеїв з тактильним зворотним зв'язком.

Відповідно до опису технології, екрани будуть мати особливу структуру, що дозволяє імітувати кнопки та інші віртуальні об'єкти. Структурні елементи можуть бути як статично закріплені, так і реагувати на силу натискання. Чутливий до тиску дисплей першими отримали «розумні» годинник Apple iWatch. Якщо дебют технології складеться успішно, вона, ймовірно, знайде застосування і в інших продуктах каліфорнійського гіганта і запропонує нові варіанти розвитку сенсорних комп'ютерних технологій.

Запатентована технологія передбачає також можливість розміщення деяких електронних компонентів, зокрема динаміка і мікрофону, безпосередньо під екраном. У цьому випадку дисплейна панель буде служити для провідності сигналу.

Найбільш вірогідним застосування гнучких дисплеїв з тактильним зворотним зв'язком бачиться в майбутньому покоління годин Apple Watch. Хоча не виключено, що Apple реалізує задумане і в одній з наступних моделей iPhone і iPad.

Про терміни практичної реалізації описаної в патенті технології традиційно не повідомляється.