Apple видалить з App Store всі застарілі і неактуальні додатки

2018-04-30

Apple у вересні почне видаляти з App Store додатки, які давно не оновлювалися, що не підтримуються розробниками або жодного разу не завантажувалися користувачами. Про це йдеться в розсилці компанії, яку отримали розробники у четвер, 1 вересня.

«З моменту початку роботи App Store в 2008 році, число продуктів, представлених у ньому, неухильно зростало і до поточного моменту склало 2 млн додатків. Програмні продукти для iPhone і iPad були завантажені на пристрої не менше 130 млн разів. На жаль, деякі з них не працюють належним чином. Є в App Store і програми, які користувачі жодного разу не завантажували на свої пристрої. Також в магазині чимало продуктів, які були створені для ранніх версій iOS і жодного разу не оновлювалися в подальшому. Найближчим часом подібні програми зникнуть з App Store», – йдеться в повідомленні Apple.

У компанії відзначили, що назви віддалених з App Store додатків будуть залишатися за їх власниками і вони зможуть завантажити під ними оновлені програми. В Apple підкреслили, що видалення не вплине на його функціональність – користувачі, які вже скачали ігри та програми, зможуть і далі безперешкодно користуватися ними.


Починаючи з вересня адміністрація App Store буде перевіряти програми по всім категоріям магазину, щоб переконатися, що «вони працюють, як годиться, йдуть поточними рекомендаціями і не застаріли».

Також представники Apple повідомили про те, що компанія починає активну боротьбу з некоректними назвами. По-перше, нова політика не допускає, щоб у назві додатка використовувалося більше 50 символів. По-друге, тепер при пошуку в App Store популярного софту — приміром, Instagram — користувачеві більше не будуть показуватися програми зі схожими назвами: Instagram Photo Collage, Instagram Picture Editor, Instagram Pic Grid і подібні.

Для того, щоб уникнути видалення програми, Apple запропонувала ознайомитися з керівництвом по роботі з додатками з App Store, а також регулярно оновлювати свої продукти, виправляючи помилки і пропонуючи користувачам нові функції.