Ви любите подорожувати? Думаю, відповідь більшості на це питання буде позитивним. Адже мало кому вдається прожити все життя в рідній місцевості, не побачивши закордонних красот і визначних пам'яток. Тим більше що навіть переліт на інший континент сьогодні перетворюється в таку ж буденність, як щоденна поїздка на метро або таксі. Але яке відношення до цього має Apple?

Незважаючи на явну недосконалість Apple Maps, користуватися ними за межами України і країн СНД набагато комфортніше. Сервіс дозволяє отримати доступ до тривимірної карті міського ландшафту, глянувши на нього з висоти пташиного польоту, а також надає інформацію про розклад руху громадського транспорту. «У нас» ті ж самі фішки поки залишаються недоступними, натякаючи на пряме призначення карт як сервісу для мандрівників.
Apple Pay
Виїжджаючи за кордон, практично кожен з нас боїться за безпеку своїх коштів. Особливо консервативні світу цього воліють зберігати гроші в самостійно пришитій кишені з внутрішньої сторони штанів, тоді як більш просунуті користуються Apple Pay. Зрозуміло, вам навряд чи вдасться скористатися сервісом в поїздках по Закарпаттю. Зате він буде дуже доречним в великих містах, де дозволить уникнути несумісності місцевих терміналів з картами закордонних банків.
Apple SIM
Відмінне рішення для тих, чиє життя наполовину складається з подорожей. Завдяки універсальній сімці вам не буде потрібно купувати місцеву картку після прильоту, щоб через кілька днів благополучно забути про неї і прихованих умовах за невикористання. Просто виберіть відповідний вам тариф і залишайтеся на зв'язку де б ви не були. Втім, і тут не обійшлося без компромісів - Apple SIM сумісна далеко не з усіма LTE-частотами, а тому нездатна транслювати інтернет-сигнал на максимальній швидкості повсюдно.
Скільки б не існувало способів зв'язатися з рештою на іншому кінці світу родичами, особисто я завжди віддам перевагу їм FaceTime. Висока якість звуку, стабільність «картинки» і відсутність необхідності додаткової реєстрації за номером мобільного телефону говорять на користь нативного додатки. А головне - він вже встановлений на ваш iPhone або iPad.
Звучить дивно, погодьтеся? Але і цей фактор сприяє комфортному подорожі незалежно від напрямку. Куди б ви не рушили, за вами всюди зберігається право відремонтувати вийшов з ладу гаджет за стандартизованою ціною, яка якщо і відрізняється від країни до країни, то зовсім незначно. А розвинена мережа сервісних центрів багаторазово збільшує ймовірність того, що вам просто обміняють пристрій на нове, визнавши поломку заводським шлюбом.