З'явився перший огляд годинника Apple Watch Nike+

2018-04-30

У мережі на YouTube-каналі Flossy Carter був оприлюднений перший офіційний огляд смарт-годинника Apple Watch Nike+, офіційні продажі яких стартували 28 жовтня. Відомо, що новинка була створена у співпраці Apple з виробником спортивного взуття й одягу.


Головною характерною рисою Apple Watch Nike+ є його дизайн. Якщо корпус годинника практично не відрізняється від корпусу Apple Watch, то ремінець з фтореластомеру є унікальним, він "дихає". Доступні ремінці в чотирьох колірних варіантах.
 
Користувач серед доступних циферблатів може вибирати між двома ексклюзивними від компанії Nike - цифровим й аналоговим. Також повідомляється, що новинка отримала винятково алюмінієвий корпус, тобто в цьому випадку не були передбачені керамічний і сталевий варіанти, як у випадку з Apple Watch.
 
Відомо також, що новинка з внутрішнього боку корпусу отримала круглу кришку з оптичними датчиками пульсу. Виконана вона з кераміки. Скло, яке прикриває датчики, виконане з сапфіру.
 
Що стосується функціональних особливостей, то з цим смарт-годинником можна без додаткового введення параметрів або команд починати пробіжку. Для цього передбачено спеціальний додаток Nike + Run Club.