Закулісне життя в компаніях Стіва Джобса: опубліковано рідкісні фото засновника Apple

2018-04-30

Закулісне життя в компаніях Стіва Джобса: опубліковано рідкісні фото засновника Apple

Американський фотограф Даг Меньюз впродовж 15 років фотографував так званий «золотий вік» Кремнієвої долини. З 1985 по 2000 рік він мав необмежений доступ до лідерів головних IT-компаній світу, серед яких був і Стів Джобс. Його архів став однією з найбільш повних літописів того періоду американської та технологічної історії.

З 1986 по 1988 рік Меньюз знімав для журналу LIFE закулісне життя нової компанії Стіва Джобса - NeXT Inc. Пізніше, c 1992 по 1993 рік, він робив фотографії в Apple Computer Inc. Там він задокументував процеси розробок деяких новинок, у тому числі кишенькового персонального комп'ютера Apple Newton від ранньої стадії до самого запуску.

За своє життя Джобс зміг створити компанію, яка виросла з дружнього кола в гаражі до багатомільярдної корпорації. Однак назвати Джобса медійної персоною досить складно, тому ми багато чого не знаємо про життя засновника Apple. Можливо, дізнатися його трохи краще допоможуть раніше не опубліковані фотографії, зроблені в період з 1986 по 1987 роки.

Незважаючи на грубість, критичне мислення і навіть мстивість, Стів Джобс міг бути веселим і усміхненим, хоча і робив це нечасто. «Джобса рідко бачили розслабленим, він завжди був сконцентрований на певній задачі», - згадує Меньюз. У ньому перепліталися багато емоції, що робило його вкрай непередбачуваним, але щонайменше самовпевненим і успішним лідером, який умів вести за собою команду.

Філософія колишнього глави технологічної корпорації досі присутній в стінах Apple. Ставитися до його особистості можна по-різному, проте не можна заперечувати, що без його впливу сучасні технології не стали б такими, якими ми їх знаємо зараз.