Як зміниться якість звуку в HomePod 2

2019-04-23

Незважаючи на те, що HomePod присутній на ринку більше року, розумна колонка так і не стала хітом продажів. Одних користувачів відштовхує висока ціна, інші сумніваються в доцільності покупки і практичності пристрою. Виправити ситуацію може випуск оновленої версії - HomePod 2. І якщо вірити чуткам, Apple готує щось дійсно цікаве в новому поколінні своїх розумних колонок.

Як повідомляє видання Patently Apple, компанія зареєструвала черговий патент. На цей раз мова про наступника HomePod. У документі розповідається про нову інтелектуальну систему стереозображення яка буде автоматично підлаштовувати звук, залежно від того, де зараз знаходиться користувач.

Будь-яким чином налаштовувати колонку не доведеться, все буде набагато простіше - за допомогою спеціальних датчиків, HomePod 2 буде визначати місцезнаходження користувача в кімнаті і, виходячи з цих даних, регулювати певні параметри, для створення природного і якісного стереоефекту. Що примітно, дана технологія буде працювати, навіть якщо в кімнаті знаходиться відразу кілька людей - пристрій зможе створювати індивідуальні зони звуку для кожного з слухачів.

У патенті вказується і інші нюанси технології: наприклад, автоматичне зменшення гучності при наближенні користувача, до безпечного рівня, зчитування положення голови для більш точної і детальної передачі звуку, і регулювання гучності каналів. Додатково до всього, HomePod 2 також зможе автоматично зупиняти відтворення музики, якщо користувач покинув кімнату, і навпаки.

На жаль, поки до кінця не ясно, чи веде Apple роботу над HomePod 2. Втім, якщо в другому поколінні розумної колонки все-таки побачить світ, не виключено, що вищеописані технології дійсно отримають своє застосування в цьому продукті.