Як зміниться Face ID в iPhone 11

2019-08-23

Два роки тому Apple відмовилася від Touch ID, зробивши ставку на технологію розпізнавання осіб. Незважаючи на те, що в Купертіно заявили, що новий спосіб ідентифікації і зручніше, і надійніше старого, було зрозуміло, що у компанії просто не було іншого вибору. Ну, ж не на задню панель їм було переносити сканер відбитків. Однак такий апгрейд припав до смаку далеко не всім користувачам через необхідність нависати над смартфоном для розблокування, якщо той лежить на столі. На щастя, в iPhone 11 цей недолік буде виправлений.

Як повідомляє Bloomberg, Face ID в iPhone 11 зможе похвалитися більш широким кутом огляду в порівнянні з iPhone X і XS. Для цього Apple довелося переробити пристрій апаратного комплексу, що відповідає за розпізнавання осіб, вмонтувавши туди інший модуль камери. В результаті смартфон зможе дізнатися свого власника і зняти блокування, навіть лежачи на столі.

Face ID не розпізнає обличчя

Швидше за все, недолік Face ID попереднього покоління, який полягав у тому, що користувач не міг зняти блокування, тримаючи iPhone догори ногами, теж буде виправлений. У всякому разі, це було б логічно, враховуючи, що iPad Pro 2018 позбавлений такого недоліку, а сам він є наслідком особливостей роботи програмного забезпечення.

Крім того, поряд з розширенням кута огляду Face ID, варто очікувати серйозного апгрейда фронтальної камери. Принаймі, варто розраховувати на збільшення роздільної здатності і підвищення деталізації фотографій. Не виключено, що також з'явиться можливість знімати Селфі з кутом огляду до 120 градусів, як на флагманських Android-смартфонах.

Камера iPhone 11
А ось зовнішність всіх трьох iPhone 11 буде практично ідентична моделям попереднього покоління, крім збільшеної площі під основні камери смартфонів. Якщо вірити чуткам, базовий iPhone 11 отримає подвійну камеру, а iPhone 11 Pro і 11 Pro Max - потрійну. Додатковий модуль буде відповідати за зйомку ширококутних фотографій, які дозволять захоплювати більше деталей, для любителів познімати архітектуру і пейзажі.

Готовність Apple покращувати свою продукцію, відштовхуючись від уподобань користувачів, безумовно, заслуговує на похвалу. Якщо компанії вдасться розширити кут огляду Face ID настільки, що смартфон буде дізнаватися користувача навіть під кутом 45 градусів, це буде більше до вподоби, до речі, не тільки офісним працівникам, які постійно тримають свої iPhone на зарядці, але і водіям. Завдяки цьому їм не доведеться крутити обличчям перед гаджетом, який, перебуваючи на приладовій панелі збоку від керма, зможе розпізнати власника і зняти блокування, тим самим знизивши аварійність на дорогах.