Як відновити вилучені з iCloud файли

2018-09-21

Втрата важливих файлів - це завжди неприємно. Особливо, якщо це відбувається випадково і справа стосується чогось критично важливого. На щастя, стерті з iCloud документи і фотографії можна врятувати, і все, що для цього потрібно, веб-браузер і дані Apple ID.

Незважаючи на те, що функцію відновлення видалених файлів неможливо знайти в iOS і macOS, така все ж існує. Вона доступна на сайті iCloud.com. Тому перше, що потрібно зробити - зайти на цей ресурс і ввести дані облікового запису, на якому  зберігалися втрачені файли.


На головному екрані сайту відобразяться знайомі іконки iOS-додатків. Серед них є значок налаштувань. Саме він нам і потрібен. Після переходу в настройки необхідно перегорнути сторінку до кінця вниз і знайти під написом Advanced пункт Restore Files.

У вікні Restore Files відображаються чотири вкладки. Кожна відповідає за певні дані. Перша за файли, друга за контакти, третя за події в календарі, четверта за закладки в Safari. Нам потрібна перша вкладка. Саме в ній відбувається пошук і відновлення видалених документів, фотографій і так далі. Варто зазначити, що пошук віддалених матеріалів може займати багато часу. Все залежить від кількості і розміру файлів.

Після того, як на екрані з'явиться список даних, які можна відновити, досить поставити галочку зліва від них і натиснути на кнопку Restore. Протягом декількох хвилин вони повернуться на свої місця. Важливо розуміти, що навіть в iCloud файли зберігаються не більше 30 днів. Тому доведеться поквапитися, щоб врятувати все, що потріюно .