Які iPhone покаже Apple в 2019 році

2018-10-17

Незважаючи на те, що з моменту показу нових смартфонів Apple пройшло зовсім небагато часу, в мережі почали з'являтися перші подробиці про новинки 2019 року. Відомий аналітик TF International Securities, Мінг Чи-Куо, добре знайомий своїми точними прогнозами, розповів, чого саме варто очікувати від лінійки iPhone в наступному році. За словами Куо, Apple збирається зберегти поточний модельний ряд iPhone з 5,8, 6,1 і 6,5-дюймовими екранами.

Якщо вірити прогнозам аналітика, лінійка смартфонів Apple 2019 року, як і зараз, буде включати в себе три пристрої. Передбачається, що новинки отримають ідентичний з iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR дизайн. Діагональ і технологія виготовлення екранів в свою чергу не отримають будь-яких істотних змін. Дві старші моделі будуть поставлятися з трохи більш вдосконаленими OLED-дисплеями, тоді як «бюджетна» версія буде оснащуватися звичайною LCD-матрицею. Судячи з усього, Apple остаточно відмовилася від своєї практики радикально оновлювати зовнішній вигляд своїх смартфонів раз в два роки.

У мережі неодноразово з'являлася інформація, що Apple відмовиться від характерної «виїмки» в екрані в 2019 році. Однак, цій інформації не варто довіряти, вважає аналітик. На даний момент, в Купертіно не знають таких технологій, які дозволять розмістити настільки складну систему розпізнавання лиць під екраном. На думку експертів, таке рішення не варто чекати раніше ніж в 2020-2021 році.
Так чи інакше, поки немає достовірної інформації про новинки 2019 року. За даною інформацією, оновлені смартфони повинні отримати потужний процесор Apple A13 з Neural Engine другого покоління, камеру оснащену трьома об'єктивами, покращений Face ID, а також підтримку пера Apple Pencil.