Apple близька до мільярда проданих iPhone

2018-04-30

Apple готується продати свій мільярдний за рахунком iPhone, повідомляє мережевий ресурс Inquisitr. Це значне досягнення для будь-якого виробника гаджетів.

Прогноз заснований на аналізі діяльності компанії фахівцями Wall Street, а також на їх очікування щодо корпоративної звітності Apple за третій квартал поточного фінансового року. Її публікація запланована на вівторок, 26 липня.

Згідно з даними джерела, Apple повідомить про продаж 40 млн смартфонів iPhone різних моделей за звітний період. Таким чином, загальне число даних пристроїв, реалізованих компанією з 2007 року, складе на кінець червня 987 млн. Більше половини всіх пристроїв були продані за останні два роки.

За підрахунками аналітиків, Apple в середньому продає близько 13 млн смартфонів на місяць. Це означає, що мільярдний iPhone може бути проданий з дня на день. «Microsoft мріяли поставити персональний комп’ютер на кожен стіл. Сьогодні смартфон — це комп’ютер в кожній кишені. Наша наступна мета — кожна людина на землі», — заявив аналітик мобільного ринку і партнер Andreessen Horowitz Бенедикт Еванс.

За даними Бюро перепису населення США, за станом на 1 січня 2016 року населення планети становило майже 7,3 млрд осіб. Умовно кожен восьмий чоловік на планеті могли б мати смартфон виробництва компанії Apple.

Обсяги продажів iPhone безперервно зростали протягом приблизно восьми років — з моменту появи цих пристроїв на ринку. Однак у другому кварталі фінансового року Apple вперше зафіксувала зниження обсягів реалізації фірмових смартфонів. За три місяці було продано близько 51,2 млн пристроїв.

Представники Apple раніше неодноразово заявляли про необхідність зменшити залежність від даної продукції. Глава компанії Тім Кук зазначав, що розраховує на підвищення попиту на планшетні комп’ютери iPad в майбутньому, а також на збільшення прибутку від різних сервісів, в тому числі музичного Apple Music.