«ВКонтакті» незабаром повернеться в App Store

2018-04-30

Чутки про те, що додаток «ВКонтакте» на айфон і айпед були видалені із App Store по причині наявності на сервісі порнографічних відеоматеріалів , підтвердилися. Про причини видалення офіційних клієнтів з App Store розповів голова відділу по розробці соціальної мережі “Vk” Андрій Рогозів .

Додаток «ВКонтакте» для iPhone пропав з App Store 26 квітня. Напередодні в п'ятницю з магазину зникла і версія для IPad. програми досі не повернулися , тому у нових користувачів немає можливості їх скачати . У юзерів , що завантажили додатки раніше , вони продовжують працювати.

Також можна безкоштовно було закачати їх в магазині “Apple Room” тому що вони були збережені у нас на акаунті на комп’ютері.

Представник додатка «ВКонтакте » офіційно підтвердив , що додатки сервісу для iPhone і IPad були видалені з App Store по «наявності еротичного змісту в матеріалах які завантажуються користувачами» . За словами Андрія Рогозова , історично склалося , що в « ВКонтакте » матеріали для дорослих поширювалися « вільніше , ніж в інших соціальних мережах» , однак це не означає , що адміністрація не вживає заходів щодо модерації подібного контенту.

За останній рік , за словами керівника , команда «ВКонтакте » реалізувала безпечний пошук по відеозаписах , зробила закритими за замовчуванням більшість сторінок і співтовариств , які містять « дорослі» матеріали. Крім того , з'явився механізм скарг на контент, що дозволяє модераторам «ВКонтакте » ефективно розмічати такі матеріали.

Проте , у міру збільшення інтересу Apple , до російського ринку посилювалася і політика модерації додатків в App Store. Ще півроку тому заходи, що вживаються «ВКонтакте» по роботі з користувацьким контентом , американців влаштовували. Як зазначає Рогозів , в даний момент команда соціальної мережі “Vk” робить « усе можливе» , щоб повернути додатки в App Store тому що дуже багато людей купляють айфон тільки заради того щоб посидіти вконтакті. За його словами , завдання стоїть нетривіально , оскільки щодня користувачами завантажується понад 80 000 000 фотографій та 600 000 відеозаписів.

У перспективі «ВКонтакте» планує вирішити проблему , випустивши оновлені програми . Клієнт для IPad отримає редизайн в стилістиці прошивкою 7 , а у версії для iPhone з'являться нові функції , в тому числі стікери , інтеграція з ITunes , розширене управління публікаціями на сторінках , створення опитувань та інші. Дати виходу додатків не повідомляються.