Вийшло оновлення для AirPort Express з підтримкою AirPlay 2 і HomeKit

2018-08-29

Незважаючи на припинення виробництва лінійки фірмових роутерів, в ніч з 28 на 29 серпня Apple випустила оновлену версію прошивки для AirPort Express. Апдейт може бути завантажений за допомогою сумісних пристроїв з встановленим додатком AirPort Utility.

Оновлення прошивки AirPort Express за номером 7.8 привносить підтримку технології AirPlay другого покоління, яка колись була доступна тільки в бета-версії, а також додає роутер в додаток Home, дозволяючи керувати ним разом з пристроями категорії «розумний дім».

AirPort Express і зовнішня аудіотехніка
Завдяки тому що тепер AirPort Express можна додати в додаток Home, а також підключити до нього зовнішню аудіоапаратуру через AUX, користувачі зможуть віддалено активувати відтворення музики, в тому числі шляхом подання відповідної голосової команди.

У квітні цього року Apple оголосила, що повністю згортає проект AirPort, та розпускає команду, яка раніше  займалася розробкою даної продуктової лінійки. Проте, в компанії пообіцяли, що продовжать програмну підтримку вже проданих пристроїв напротязі  5 ти років.