Відкриття 15-го магазину Apple Room!

2021-03-09

Поповнення у сім’ї Apple Room!

Уже другий, але не менш потужний магазин нашої мережі в Івано-Франківську за адресою вул. Незалежності, 5.

Ми активно розвиваємося та захоплюємо нові круті локації, до слова, нещодавно святкували відкриття у Харкові - ТЦ "Караван" та у ТРЦ "Французький Бульвар" . Усе задля максимальної зручності наших любих клієнтів!

Чому Івано-Франківськ?

Це прогресивне місто, що стрімко розвивається і ззовні дуже подібне до Львова. Тому тепер у місті нових перспектив є аж 2 магазини найдинамічнішої та найстильнішої у всій Україні мережі! 

Apple Room – місце, де здійснюються мрії! Адже тут ви зможете придбати найгучніші новинки практично одразу, як тільки вони надходять у продаж, відчути, що таке перевага у якості та ціні. iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch, iMac, AirPods, HomePod і все-все, чого тільки душа забажає! ...Навіть, якщо просто захотілося прийти у наш магазин, аби зняти Stories – ми одинаково будемо раді вас бачити!

Closer to you!

Наша мета - бути ближчими до клієнтів, ловити їхні вайби і бути на одній хвилі - це завжди дозволяє залишатися у тренді та бути успішними! Окрім того, надаємо зручну та максимально вигідну можливість вибору. Завітайте до фізичного магазину або самостійно зробіть замовлення через сайт, попередньо проконсультувавшись із менеджером в online-форматі чи на нашій офіційній сторінці в Instagram.

Максимум впевненості!

Ви без жодних сумнівів можете довіритися – у наших магазинах працюють професіонали, які визначать будь-яку вашу потребу та, звісно, виконають її. Приходьте до нас усією сім'єю і подаруйте рідним та коханим можливість самим обрати такий бажаний гаджет! Найбільший вибір, якісна та протестована техніка, гарантія користування та найприємніший сервіс – ми любимо ваші задоволені посмішки!

Отож, раді запросити вас, дорогі клієнти, на відкриття нового 15-го магазину «Apple Room» - у Івано-Франківську за адресою вул. Незалежності, 5!

Обіцяємо: ви будете приємно подивовані! Apple Room вміє вражати!