Топ-5 додатків, які поліпшать ефект боке на iPhone XS

2018-10-01

У фотокамері нового iPhone XS, за словами Apple, значно покращено ефект розмиття фону, але іноді вбудованих функцій недостатньо, щоб отримати бажаний результат. Розповідаємо, які програми допоможуть зробити боке в iPhone XS ще більш вражаючим.

Slør
Slør відрізняється простим інтерфейсом і можливістю вибирати конкретну ділянку знімка, яку необхідно «розмити». У цьому плані роботу додатка можна порівняти з роботою фотокамери на самому iPhone, де одним дотиком можна навести фокус на певний предмет. Відрегулювати ступінь розмиття можна за допомогою опції «Macro».

Apollo
Головне завдання Apollo - якісно освітлити необхідні користувачу частині знімка. Додаток пропонує 20 варіантів різного освітлення, кожне з яких можна пересувати по всьому знімку. В кінцевому результаті Apollo обробляє фотографію максимально природно, і відредагований в ньому знімок практично не відрізнити від зображення без обробки. Користувачі відзначають, що зрозуміти алгоритм роботи Apollo і управління ним досить складно, але результат роботи цієї програми, на відміну від інших, не позбавляє знімка правдоподібності.

Halide і Darkroom
Найкраще використовувати ці два додатки окремо. Так, в Halide можна робити знімки (в тому числі і портретні) в форматі RAW, а їх редагуванням займатися вже в Darkroom. Фотографії можна пересилати з однієї програми до іншої. За його користувачів, Halide робить портретні фото навіть краще, ніж iPhone XS, завдяки внутрішнім установкам для програми. Крім того, в Halide краще працює і дворазовий зум.

Darkroom дає можливість налаштовувати ефект глибини знімка. У число недоліків додатка входить незручне використання «Блура», але, незважаючи на це, працює він максимально ефективно і професійно. Більшість налаштувань можна коригувати за допомогою бігунка.

Depth Cam
На відміну від Halide, Depth Cam більше підходить для редагування вже відзнятих фотографій. Додаток дозволяє користувачеві не тільки відредагувати глибину знімка, а й побачити 3D модель свого зображення. Як і в інших редакторах, фотографію можна перевертати, обрізати і задавати необхідний формат.