Тім Кук - кращий виконавчий директор року за версією CNN

2018-04-30

Тім Кук - кращий виконавчий директор року за версією CNN

Американський телеканал CNN опублікував список кращих виконавчих директорів 2014 року. Почесне перше місце зайняв CEO Apple Тім Кук, при якому акції компанії цього року продемонстрували вражаюче зростання.

Зрозуміло, список досягнень Тіма Кука не обмежує лише зростанням акцій, який, тим не менш, протягом року склав вражаючі 40%. Крім того, в заслугу голові Apple відносять випуск iPhone 6 і iPhone 6 Plus зі збільшеними дисплеями, запуск платіжної системи Apple Pay і анонс розумних годин Apple Watch.

У Тіма Кука, ймовірно, найважча робота в якості СЕО в Америці. Йому постійно доводиться переконувати скептиків, що Apple як і раніше здатна випускати інноваційні продукти після смерті Стіва Джобса. І Кук довів хибність їхніх суджень.
- CNN

Цікаво, що друге місце після Тіма Кука зайняв виконавчий директор BlackBerry Джон Чен, а на третій позиції новий СЕО Microsoft Сатья Наделла.

Минулий рік можна назвати вкрай успішним для Тіма Кука. Глава Apple був визнаний кращим не тільки CNN, але і Financial Times. Крім того, Кук був номінований на звання людини року за версією авторитетного журналу Time, але поступився борцям з вірусом Ебола.