Т2 - особливий процесор iMac Pro

2018-04-30

Т2 - особливий процесор iMac Pro

   Процесор Т2 в iMac Pro відповідає за завантаження системи, безпеку та роботу FaceTime-камери. На початку січня 2018 року видання MacWorld опублікувало звіт, детально описуючи всі функції чіпсета.

   Процесор Т2 значно перевершує інші чіпсети, якими оснащені, наприклад, MacBook Pro 2016 року. Він виступає в якості контролера сховища і відповідає за управління роботою флеш-масивів в iMac Pro. Цей процесор шифрує кожен біт даних, що відправляються в масив пам'яті, і декодує інформацію для користувача. Витяг флеш-накопичувача з моноблока Apple призведе до безповоротної втрати даних.

   Чіпсет Т2 безперервно контролює процес запуску системи, перевіряючи справжність ключа завантаження і цифрового підпису. Змінити настройки можна за допомогою утиліти Startup Security, для виклику якої потрібно натиснути cmd + R під час запуску машини.

   За замовчуванням, для забезпечення безпеки встановлено значення Full, що перевіряє легальність операційної системи через підключення до мережі.

Автоматична настройка FaceTime-камери також проводиться за допомогою Т2. Система встановлює параметри, схожі з тими, що використовуються в iPhone.

Крім того, Т2 контролює і захищає мікрофони, регулює роботу вентиляторів і динаміків в iMac Pro.