Стало відомо, які зміни чекають Apple Watch Series 4

2018-08-31

Вчора ввечері в Мережу потрапило перше зображення Apple Watch Series 4, яке не викликає сумнівів. Оновлена модель смарт-годинника отримала практично ідентичну з попередниками зовнішність, яка розчарувала багатьох любителів розумних годинників. Однак детальний аналіз опублікованого рендеру дав зрозуміти, що змін буде як ніколи багато.

Збільшений дисплей
Це одне з найбільш помітних навіть неозброєним оком нововведень Apple Watch Series 4. Навіть на фото помітно, що діагональ дисплея годинника стала більшою, збільшуючи тим самим корисний простір для споживання контенту і взаємодії з інтерфейсом операційної системи.

Клавіші управління

Дана  зміна чітко помітна тільки при прямому порівнянні моделей. По-перше, клавіша живлення тепер  не випирає з корпусу, як раніше. По-друге, резики на Digital Crown стали помітнішими, а саме колесо перестало бути повністю червоним.

Поліпшений захист від води
Розташування клавіші врівень з поверхнею корпусу може свідчити про підвищення ступеня захисту годинника від попадання вологи. Можливо, в четвертому поколінні смарт-годинника нам дозволять не тільки пірнати, але і проводити на глибині значно більше часу, ніж зараз. 

Датчик ультрафіолету

Здається, Apple вирішила реалізувати свій недавній патент, в якому описувала інтерфейс, здатний попереджати користувачів про надмірне перебування на сонці. У всякому разі, на це вказує піктограма в лівому нижньому кутку з літерним позначенням UVI, де UV - ультрафіолет.