Відбувся реліз Перекладача Google з функцією миттєвого перекладу написів за допомогою камери iPhone

2018-04-30

Відбувся реліз Перекладача Google з функцією миттєвого перекладу написів за допомогою камери iPhone

У магазині додатків App Store відбувся реліз великого оновлення для мобільного перекладача Google. Оновлений Google Translate може стати незамінним помічником для будь-якого мандрівника, якому тепер необов'язково володіти мовою незнайомої країни, щоб спокійно орієнтуватися на місцевості.

У додатку Перекладач Google з'явилася можливість миттєвого переказу за допомогою нової функції «Перевести відразу». Якщо раніше, використовуючи камеру, можна було сфотографувати якийсь текст, а потім перевести його, то в новій версії переклад вивіски, меню або інформації до музейного експонату виконується моментально - виводиться на екрані мобільного пристрою. Для цього достатньо навести камеру на необхідний текст. Функцією можна користуватися без підключення до Інтернету.

На даний момент програма підтримує переклад на англійську мову з російської, німецької, французької, італійської, іспанської та португальської, а також з англійської на ці мови.

Крім того, Google додала до додатка режим перекладу розмов. При діалозі з носієм незнайомої мови користувачеві потрібно перейти в режим перекладу голосу в Google Translate, а далі вибрати режим перекладу розмови. Додаток автоматично розпізнає, на якому з двох мов діалогу виголошена фраза, і видасть її голосовий переклад. Функція доступна для 38 мов, включаючи російську.

Особливості програми Перекладач Google 3.1 для iPhone і iPad:

Режим "Перевести відразу". Щоб перекласти текст або напис іноземною мовою, просто наведіть на них камеру пристрою. Підключення до Інтернету не потрібно. Підтримуються наступні мовні пари: англійська ? іспанська, англійська ? італійська, англійська ? німецька, англійська ? португальська, англійська ? російська, англійська ? французька.
Режим камери. Щоб перекласти текст, достатньо сфотографувати його і виділити потрібний уривок. В даний час підтримуються 36 мов.
Автоматичне визначення мов в режимі розмови. Як тільки ви почнете говорити, Google Перекладач вибере потрібну мову з пари. Вам залишиться тільки підтримувати бесіду.