ЗМІ: продажі Apple Watch стартують 10 квітня

2018-04-30

Як відомо, перші «розумні» годинники компанії Стіва Джобса повинні з'явитися у продажу в квітні. З наближенням передбачуваної дати запуску Apple Watch стрімко зростає число витоків інформації, пов'язаних з носимими пристроями.

Напередодні офіційної презентації Apple, наміченої на 9 березня, інсайдери з'ясували терміни початку продажів новинки. За даними ресурсу MacRumors, продажі пристрою почнуться в «країнах першої хвилі» у п'ятницю, 10 квітня, а в перших числах місяця смарт-годинник стануть надходити в роздрібні магазини Apple Store.

За даними обізнаних джерел, до моменту надходження Apple Watch в продаж буде доступно більше 100 000 додатків, включаючи програмне забезпечення від DexCom, що дозволяє стежити за рівнем цукру в крові. Зрозуміло, ця цифра буде рости експоненціально після виходу пристрою на ринок.

Прогноз в 100 000 додатків, доступних на старті продажів Apple Watch, озвучив співзасновник аналітичної компанії Global Equities Research Тріп Чаудрі. Він заснований на результатах останнього дослідження, в якому брали участь шість розробників, яким вдалося отримати тестові набори смарт-годин.

Напередодні Apple запросила представників ЗМІ на презентацію. На заході, як очікується, буде оголошено про готовність Apple Watch і офіційно позначена дата початку продажів новинки. У Купертіно також повинні розкрити додаткові подробиці щодо девайса, включаючи цінову політику, доступність і нові програмні можливості, плюс ключовий момент, пов'язаний з часом автономної роботи.

Перший дебют Apple Watch на публіці відбувся у вересні минулого року - паралельно з виходом iPhone 6 і iPhone 6 Plus. На сьогодні відомо, що початковою вартістю пристрою виставлені від $ 349, а от верхня цінова планка, що піднімається в залежності від розмірів і модельного виконання, в тому числі сталевого і з золота.