Чутки: Apple випустить новий 4-дюймовий iPhone у 2015 році

2018-04-30

Чутки: Apple випустить новий 4-дюймовий iPhone у 2015 році

За повідомленням ресурсу Gforgames, Apple має намір в 2015 році випустити новий iPhone з дисплеєм 4 дюйма. Якщо інформація підтвердиться, це означатиме, що компанія планує залишити в асортименті смартфонів моделі з дисплеями 4, 4,7 і 5,5 дюймів.

Передбачається, що новий 4-дюймовий iPhone буде позиціонуватися як пристрій «для жінок» - їм зручніше користуватися однією рукою.

Поки невідомо, чи буде смартфон з дисплеєм 4 дюйма створюватися з нуля, або запозичить дизайн існуючих моделей. Видання посилається на інформацію з ланцюжка постачальників комплектуючих для продукції Apple. Те ж джерело повідомило про появу в цьому році двох iPhone з дисплеями 4,7 і 5,5 дюймів задовго до їх офіційного анонсу.

Раніше стало відомо, що в наступному році Apple зупинить випуск iPhone 5c, залишивши в лінійці лише iPhone 5s в якості володаря невеликого екрану. Попит на iPhone 5c виявився нижчим за очікування на тлі високої популярності флагмана минулого року. Ймовірно, оновлений 4-дюймовий мобільник прийде на зміну йде на спочинок моделі.

В даний час iPhone 5c випускається лише з 8 ГБ флеш-пам'яті. Також доступні смартфони iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Apple, ймовірно, припинить виробництво iPhone 5c для того, щоб упорядкувати модельний ряд iPhone, і згодом сканер відбитків пальців Touch ID буде у всіх моделей iPhone.