Скоро акумулятори в iPhone будуть тримати заряд довше

2018-04-30

Скоро акумулятори в iPhone будуть тримати заряд довше

Компанія Sila Nanotechnoligies стверджує, що зможе створити новий тип акумуляторів з підвищеною місткістю. І в них інвестує корпорація, яка поставляє батареї Apple.

Акумулятори майже ніяк не розвивалися останні десять років. Відсутність інновацій в цій галузі, не дозволяє збільшити час роботи різних мобільних пристроїв на зразок iPhone, а також електрокарів.

У кожній батареї повинен бути позитивно заряджений катод і негативно заряджений анод. У нинішніх акумуляторах анод робиться з графіту. Sila Nanotechnologies планують використовувати в якості анода кремній, що дозволить збільшити ємність акумуляторів на 20-40%. При цьому зберегти колишній термін служби.

«В Sila ми створюємо батарею нового покоління, яка збільшить кількість енергії, що зберігається в ній. При цьому не доведеться серйозно змінювати процес виробництва і витрачати зайві кошти на створення більшої кількості таких батарей », - заявив глава Sila Nanotechnologies Жене Бердішевскі.

Акумулятори нового типу все ще в розробці і знаходяться в стадії тестування. Нещодавно в них інвестувала компанія Amperex Technology, що спеціалізується на поставках елементів живлення для iPhone, iPad і інших продуктів корпорації.

Amperex явно зацікавлена ??в тому, щоб якомога швидше почати виробництво більш ємних батарей і продати їх Apple. Останньою це явно піде на користь, враховуючи що недавно вибухнув скандал навколо уповільнення iPhone зі зношеними акумуляторами.