Що Apple представить на презентації 10 вересня

2019-08-24

Осінь може по праву вважатися найбільш хвилюючою порою року для всіх фанатів Apple. Причиною такого значення є нові моделі iPhone, які компанія традиційно представляє в першій половині вересня. Але найчастіше в Купертіно не обмежуються показом одних тільки смартфонів, а розбавляють презентацію ще парою або трійкою не менше примітних релізів. Розбираємося, чим Apple порадує своїх фанатів на заході 10 вересня.

iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max

В цьому році, як і в минулому, Apple знову випустить три моделі iPhone. Правда, на відміну від торішніх, вони будуть носити ідентичні назви, відрізняючись тільки порівняльними ступенями. Так в Купертіно хочуть дати нам зрозуміти, що, по суті, все це - одна і та ж модель, тільки з незначними відмінностями. Мабуть, це було необхідно, щоб залучити користувачів до iPhone 11, який буде наступником iPhone XR.

На відміну від iPhone 2018 року, новинки отримають процесор A13 з співпроцесором AMX, який буде відповідати за комп'ютерний зір, і додатковий модуль камери з ультрашироким кутом огляду. В результаті у iPhone 11 їх буде дві, а у iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max - по три. Крім того, очікується апгрейд Face ID, який зможе розпізнавати обличчя власника, навіть лежачи на столі, під кутом 45 градусів. 

Apple Watch Series 5

Новинка обіцяє стати, по суті, прохідною моделлю в корпусі торішньої. З чуток, її єдиною функціональною відмінністю від Apple Watch Series 4 стане режим контролю сну. Як зрозуміло з назви, він дозволить відстежувати якість сну протягом ночі і, ймовірно, стане основою «розумного» будильника, який зможе будити користувача в оптимальний час. Правда, складно уявити, що Apple вдасться збільшити автономність Apple Watch Series 5 настільки, щоб годинник працював півтора-дві доби поспіль. В іншому випадку ці нововведення ризикують доставити більше незручностей, ніж комфорту.

MacBook Pro 16”

Темна конячка сьогоднішньої добірки, про яку відомо не так вже й багато. З чуток, MacBook Pro 16 "стане наступником MacBook Pro 15.4", але при цьому отримає більш продуктивне «залізо» і - вперше за багато років - клавіатуру «ножиці». Саме вона замінить невдалу «метелика», яка мала схильність до залипання і регулярними виходами з ладу. Кажуть, що новинку укомплектують новими процесорами від Intel, дисплеєм Liquid Retina.

iPad 10.2”

Абсолютно вірно, ще один iPad, правда, на цей раз класичний. Йому судилося стати наступником iPad 2018. Очевидно, в Купертіно вирішили, що 9,7 дюймів - це застарілий стандарт, а додаткові 0,5 дюйма дозволять планшету заграти новими фарбами. Швидше за все, планшет обладнають процесором A11, 2 ГБ оперативної пам'яті і сканером Touch ID в кнопці Home.

AirPods 3

AirPods 3 повинні стати більш привабливою моделлю, ніж в другому поколінні. Аналітики пророкують їм підтримку технології активного шумозаглушення, поліпшений захист від води і пилу, а також покращене звучання. Правда, враховуючи, що Apple затримала терміни випуску AirPods 2, випустивши їх з помітним запізненням, доля AirPods 3 залишається невідомою. Новинку можуть представити як на презентації 10 вересня, так і відкласти їх реліз аж на наступний рік.