Серіали від Apple будуть безкоштовними для користувачів iPhone і Apple TV

2018-10-12

Apple планує поширювати частину ексклюзивного відеоконтенту серед користувачів фірмових пристроїв абсолютно безкоштовно. Про це пише американський телеканал CNBC з посиланням на інформовані джерела. Повідомляється, що нові телешоу, швидше за все, будуть виходити в рамках потокового відеосервісу Apple, чий реліз очікується не пізніше 2019 року, але за їх перегляд не буде стягуватися плата. Таким чином Apple планує залучити більше уваги до власної платформи дистрибуції фільмів і серіалів.

Виробництво власного відеоконтенту дозволить Apple стати в один ряд з Netflix, яка також займається створенням фільмів та серіалів, які виходять в однойменному сервісі компанії. Це може свідчити про те, що в Купертіно розглядають дистрибуцію фільмів і телешоу в якості одного з кращих напрямків розвитку в майбутньому і планують грунтовно закріпитися в даній галузі.

Відео сервіс APPLE 

<<За словами людей, знайомих з ситуацією, Apple готує новий цифровий відеосервіс, який об'єднає в собі оригінальний контент самої Apple і контент сторонніх медіакомпаній. Власники таких пристроїв Apple, як iPhone, iPad і Apple TV, зможуть отримати доступ до сервісу прямо з заздалегідь визначеного додатка «Відео», йдеться в доповіді CNBC.>>

Щоб привернути якнайширшу аудиторію до фірмового відеосервісу, Apple орієнтується на створення телешоу з рейтингом PG. Ця абревіатура означає фільми, призначені для перегляду дітьми у віці від 13 років. Такий вік, вважають в Купертіно, є оптимальним для залучення в фірмову екосистему Apple, припускаючи достатню кількість прав на безперешкодне використання більшості продуктів компанії.