Топ-6 додатків для iPhone і IPad, що стали безкоштовними в липні

2018-04-30

Топ-6 додатків для iPhone і IPad, що стали безкоштовними в липні

Створити колекцію корисних додатків на iPhone і IPad можна не тільки шляхом списання коштів з аккаунта ITunes або «джейлбрейка» з обов'язковим мінусом в карму.

У App Store представлені десятки тисяч цікавих ігор і додатків. Час від часу вони сильно дешевшають, а то і зовсім стають безкоштовними. Таким чином розробники збільшують поширення своїх програми серед користувачів.

AppleRoom  пропонує добірку додатків, які стали безкоштовними цього місяця. У нашому міні-огляді шість програм, завантаживши які прямо зараз, можна заощадити.

 

KitCamera (1$ -. IPhone, IPad)

Професійний помічник для iPhone, IPad і IPod, який дозволяє створювати неповторні фотографії і відеозаписи високої якості. Всі ефекти лінз, плівок і рамок можна подивитися в режимі реального часу, ще до створення знімка. В наявності: 16 лінз з візуальними ефектами, 51 вид плівок і 40 унікальних рамок.

kitcamera

BubbleFrame (2$ -. IPhone, IPad)

Додаток дозволяє створювати колажі з фотографій, додаючи на основне зображення фрейми круглої форми. Прикрасити фрейм можна оригінальної написом. Кордон круглого ділянки налаштовується аж до додання йому тіні і обсягу. Підтримуються всі популярні соціальні сервіси, включаючи Facebook, Twitter і Instagram.

BubbleFrame

Nozoku Раш (1.5$ -. IPhone, IPad)

Свапайте по плитках, сума цифр на яких дорівнює 9, щоб прибрати їх з дошки. Використовуйте комбо, щоб збільшити свій рахунок і зайняти верхній рядок на дошці лідерів.

Nozoku

SkySafari 4 (1.5$ -. IPhone, IPad)

SkySafari 4 - четверта частина одного з найпопулярніших астрономічних додатків в App Store. Додаток містить кілька мільйонів зірок і безліч - з найвідоміших зоряних скупчень, туманностей і галактик. SkySafari відображає великі планети Сонячної системи, великі астероїди і комети, використовуючи супутникове забезпечення НАСА. У додатку є докладні енциклопедичні описи сузір'їв, зірок і планет.

SkySafari

Discovr Movies (4$. – iPhone, iPad)

Сьогодні у світі так багато фільмів. Як знайти для перегляду нові? Додаток Discovr Фільми полегшує завдання пошуку нових фільмів. За словами розробників, цей додаток - інтерактивна карта світу кіно. Програма з легкістю підкаже нові фільми для перегляду. У базі Discovr Фільми понад 500 тисяч кінофільмів.
Discover Movies

LeechTunes (2$ -. IPhone, IPad)

Творці плеєра LeechTunes вирішили зосередитися на управлінні відтворенням і гучністю. Для зміни композиції досить зробити свайп вліво або право, а для регулювання гучності провести по екрану вгору або вниз. Дуже зручна і інтуїтивно зрозуміла концепція. Підтримуються теми оформлення.

LeechTunes