Продажі iPhone 6 до кінця першого кварталу 2015 перевищать 200 млн штук

2018-04-30

Продажі iPhone 6 до кінця першого кварталу 2015 перевищать 200 млн штук

Обсяг замовлень на чіпсети для iPhone 6 і iPhone 6 Plus в I кварталі 2015 перевищив 50 млн штук, повідомляє Digitimes. За даними видання, попит на нові смартфони Apple залишиться стабільно високим як мінімум до початку наступного року.

Темпи зростання замовлень на відповідні чіпи для «шісток» в I кварталі будуть настільки ж високими, як і в IV кварталі 2014 року, що вказує на високий попит як на iPhone 6, так і на iPhone 6 Plus. Apple звернулася до постачальників з проханням підготувати відповідні компоненти для виробництва в обсязі аж до 200-250 млн штук. З них приблизно 30-40 млн штук підуть на Apple Watch.

За вирахуванням чіпсетів для «розумних» годин, обсягів поставок повинно вистачити для виробництва понад 200 млн iPhone 6 і iPhone 6 Plus, що відповідає планам Apple за однаковим обсягом поставок моделей, причому каліфорнійський гігант може досягти даної мети набагато раніше, ніж передбачалося.

Коментуючи рекордні продажі iPhone 6 і iPhone 6 Plus, глава Apple Тім Кук заявив: «Продажі нових смартфонів перевищили всі наші очікування, і ми навіть не могли уявити собі кращого результату. Ми хочемо подякувати нашим покупців за кращий в історії старт продажів і рекорд, значно переважаючий попередні досягнення. Незважаючи на те, що нашій команді вдалося добитися неймовірних успіхів у нарощуванні обсягів виробництва, ми могли б продати набагато більше нових iPhone за наявності запасів, і в даний момент ми докладаємо всіх зусиль, щоб якомога швидше виконати надійшли замовлення ».

Apple, нагадаємо, розпочала продаж iPhone 6 і iPhone 6 Plus у вересні і відразу ж встановила абсолютний рекорд: всього за 3 дні було реалізовано більше 10 млн апаратів. Зараз пристрої доступні в 30 країнах, а до кінця року вони будуть пропонуватися в 115 державах.