Продажі AirPower можуть початися після WWDC 2018

2018-05-20

Зарядну станцію AirPower, здатну забезпечувати бездротову передачу енергії відразу на кілька пристроїв Apple, компанія показала ще в вересні минулого року. Очікувалося, що пристрій надійде в продаж до кінця березня 2018 року (Apple навіть провела презентацію, де могла про це оголосити), проте потім терміни знову змінили. Літо вже готове  вступити в свої законні права, а AirPower ми поки так і не побачили.

Цікаво, що поки немає ніякої точної інформації про дату релізу AirPower - можливо  , що Apple оголосить про старт продажів на WWDC 2018, але вони ж  стверджували про березневий реліз якого так і не було. Нагадаємо, з моменту анонса пристрою скоро пройде 9 місяців.

Одночасно з релізом AirPower в продаж має надійти кейс для AirPods з підтримкою бездротової зарядки. Про плани випустити такий чохол Apple теж розповіла на презентації у вересні 2017 року. Бездротовий футляр для AirPods буде входити в комплект навушників, але при бажанні його можна буде замовити окремо. Ціна поки не відома, але навряд чи є сенс очікувати, що вона буде низькою.