Підсумки весняної презентації Apple

2019-03-26

Вчора , 25 березня, Apple провела спеціальний захід, присвячений новим сервісам. Презентація пройшла в Театрі Стіва Джобса в Apple Park. Гаджети на ній анонсовані не були, але шоу вийшло яскравим, насиченим і цікавим.

 
Як і очікували аналітики, корпорація представила новинний сервіс Apple News +, який також включає в себе журнали, а вартість підписки складе 10$ на місяць. На жаль, на поточний момент сервіс доступний тільки в США і Канаді.


Слідом за новинним сервісом Тім Кук оголосив, що кількість транзакцій з використанням Apple Pay досягло 10 мільярдів. Після цього Apple представила власну кредитну карту, створену у партнерстві з Goldman Sachs. Усі транзакції по цій карті будуть доступні для перегляду за категоріями в оновленому додатку Wallet.


Для тих рідкісних випадків, коли десь не можна заплатити  Pay, можна також замовити  фізичну карту з цього титану. На відміну від звичайних карт, вона не містить ніяких даних, окрім імені, на карті немає навіть CVV-коду.  Card доступна на всіх пристроях Apple з  Pay. Інформація про номер карти зберігається в зашифрованому чипі, а для підтвердження транзакцій необхідно використовувати Touch ID або Face ID.

Корпорація обіцяє кешбек на дебетову карту Daily Cash в розмірі 3% з кожної покупки в магазинах Apple - як онлайн в App Store, iTunes Store і так далі, так і оффлайн в Apple Store і 2% на всі інші витрати по карті. 1% кешбек користувачі будуть отримувати за всі покупки, проведені по фізичній карті. Особливу увагу було приділено і безпеці транзакцій - навіть Apple не буде знати, що саме ви оплатили.

Запуск Apple Card запланований на літо 2019 року. На поточний момент подробиць про доступність в Україні немає.

Також Apple представила сервіс ігор за підпискою Apple Arcade. З приходом цього сервісу досить буде один раз на місяць заплатити за підписку і насолоджуватися іграми без реклами і внутрішньоігрових покупок навіть в офлайні. За заявою Apple, понад 100 компаній-розробників планують випустити ігри для Apple Arcade. Колекція ігор буде поповнюватися щомісяця. Запуск платформи відбудеться восени, а ціна підписки, як і географія охоплення сервісу, поки невідомі.Найбільш очікуваний продукт весняної презентації Apple - стрімінговий сервіс Apple TV + - презентували такі зірки, як Стівен Спілберг, Джейсон Момоа, Дженіфер Еністон, Різ Уізерспун, Стів Керрол і Опра Уїнфрі. У свій ТВ-пакет Apple включила серіали і фільми власного виробництва, а також різні телешоу, одне з яких буде вести Опра Уїнфрі. Сервіс запускається восени. Невідомо, чи буде він доступний в Україні відразу після запуску, але Україна може опинитися в списку 100 країн, в яких сервіс скоро з'явиться.