Шість корисних додатків, які об'єднують IOS і Mac OS X

2018-04-30

Шість корисних додатків, які об'єднують IOS і Mac OS X

Перед розробниками програмного забезпечення дуже гостро стоїть завдання забезпечити синхронізацію даних між смартфонами , планшетами та персональними комп'ютерами. Всі три категорії пристроїв так міцно увійшли в наше життя , що , здається , всі вони вже давно повинні сприйматися як елементи єдиної екосистеми . Однак втілитися в життя хорошим ідеям часто заважають технологічні обмеження і, власне , мала кількість спеціалізованого ПЗ на ринку , яке забезпечувало б синхронізацію на належному рівні - в тому, що стосується функціональних можливостей і швидкості цього процесу.

Далі за всіх в цьому напрямку просунулася Apple , яка міцно інтегрувала свої продукти в єдину екосистему. За допомогою хмарного сервісу ICloud можна синхронізувати між своїми пристроями контакти , нотатки, повідомлення , резервні копії . Наприклад , користувачі мобільної версії браузера Safari можуть використовувати історію відвідувань з його настільної версії . Синхронізуються і закладки .

Крім того , синхронізує історію повідомлень і Шеззаде . Корисною особливістю Maps стало те , що користувачі отримали можливість відправляти на iPhone і IPad прокладені на комп'ютері маршрути. Ще один приклад - додаток « нагадування ». Крім IOS - пристрій воно працює і на Mac. Також Apple  подбала про функції Фотопоток - зроблені на IOS - пристроях знімки автоматично завантажуються в хмару для подальшого перегляду на IMAC або MacBook.

Але все-таки корпорація з Купертино досі не надала користувачам всеосяжної синхронізації - такий , при якій мобільні та настільні пристрої дійсно сприймалися б як частина єдиного цілого. Але , що не чинить провідний розробник , то роблять невеликі компанії, що випускають власні просунуті програми для синхронізації. Видання CRN / RE відібрало шість найбільш просунутих рішень для синхронізації пристроїв на базі IOS і OS X.

1 . PhoneView ($ 29,95 )

PhoneView покликана усунути «білі плями» на карті можливостей для синхронізації пристроїв Apple , . Вона дозволяє значно розширити можливості обміну даними між iPhone і iMac . Користувач може зробити резервну копію потрібного йому повідомлення і зберегти її в хмарі. Він також зможе копіювати на iPhone будь-які файли з ПК - так , щоб смартфон на час міг виконувати функції звичайної «флешки ». І для цього не потрібно купувати додаткові гаджети або зламувати ПЗ. Мінус тут тільки в тому , що потім переглядати ці файли без посередницьких послуг PhoneView неможливо - для перегляду спецархівів це додаток доведеться запускати знову і знову.

PhoneView

А ще PhoneView дозволяє експортувати і робити резервну копію SMS- та MMS -повідомлень , заміток , закладок браузера , контактів , досконалих і прийнятих дзвінків , голосових повідомлень , фотографій. Крім того , це багатофункціональний додаток дозволяє прослуховувати музику , розташовану на iPhone , без Itunes.

2 . Notifyr ($ 3,99 )

Notifyr дозволяє виводити на екран ПК все повідомлення, що надходять на iPhone . У правому верхньому куті екрану комп'ютера будуть з'являтися повідомлення щоразу , коли користувачеві на телефон приходять SMS , повідомлення від інших програм , повідомлення і т.д. Це досить зручно в тих випадках , коли немає можливості тримати телефон в безпосередній близькості. Та й переглядати повідомлення на екрані комп'ютера набагато простіше , ніж кожен раз тягнутися за ними в кишеню.

Notifyr

Зрозуміло , для того , щоб сервіс заробив , потрібно встановити відразу два додатки - одне на iPhone і одне на Mac. Останнє розповсюджується безкоштовно , а от за можливість скачати в App Store доведеться заплатити.

При цьому потрібно враховувати , що розробник вирішив використовувати Bluetooth низької енергії для економії заряду ноутбуків. Як наслідок , сумісні з додатком не всі смартфони і моделі комп'ютерів. Крім того , iPhone має бути неподалік - або в кишені , або на зарядці.

3 . Команда- С ( $ 3,99 )

Для роботи цього сервісу також доводиться викачувати два додатки - одне на комп'ютер і одне на смартфон. Команда- С дозволяє обом пристроям миттєво обмінюватися між собою інформацією з буфера обміну. Це корисно в тих випадках , коли користувач , наприклад , знайшов посилання на веб- сторінку, з змістом якої він збирається познайомитися пізніше на смартфоні. Є й інші можливості. Можна, наприклад , скопіювати фото в IOS , відправити його на Mac і після цього вставити в Finder .

Command-C

В принципі , це можна зробити за допомогою спеціальних сервісів , на зразок кишенькового або Evernote , але це не зовсім зручно : треба здійснювати додаткові « зайві » дії . Перевага сервісу ще й у тому , що дані з буфера обміну передаються в зашифрованому вигляді і курсують тільки по внутрішньої локальної мережі між пристроями без відправки в Інтернет.

4 . Knock ($ 3,99 )

Як бути, якщо працюєш в офісі з конфіденційною інформацією , але змушений періодично залишати робоче місце заради кави або сигарети? Сервіс детонації дозволяє зробити так , щоб після відходу користувача розблокувати Mac можна тільки за допомогою пароля , введеного на його iPhone . Більш того , це можливо , тільки якщо смартфон користувача перебувати в безпосередній близькості від комп'ютера : даними між собою два додатки обмінюються за технологією Bluetooth Low Energy .

        Knock

Замість пароля , до речі , можна використовувати будь-який жест - наприклад , подвійний тап по екрану iPhone .

5 . Type2Phone ($ 4,99 )

Type2Phone дозволяє скористатися клавіатурою ПК для набору тексту на iPhone . Ніяких технічних обмежень тут немає: клавіатури Apple , зв'язуються з Mac по Bluetooth. Програма стане в нагоді тим користувачам , які періодично звертається до IPad замість ПК або взяли собі за правило не використовувати клієнти соціальних мереж на робочому комп'ютері.

Type2Phone

6 . Діалог ($ 6,99 )

З Діалог власник Mac може відповідати на дзвінки, що надходять на його мобільний , безпосередньо з ПК. Якщо користувачеві дзвонять на телефон , то можна на комп'ютері відповісти на дзвінок , використовуючи мікрофон ПК. Це нагадує Skype, з тією лише різницею , що мова йде не про IP -телефонії , а про звичайну мобільного зв'язку. Відмінне рішення для тих , хто не любить довго розмовляти , притримуючи телефон біля вуха . Також цей додаток дозволяє здійснювати виклики з комп'ютера за посередництва телефону.

Dialogue