Окуляри, як у Джобса: новий концепт Apple Glasses

2018-04-30

Окуляри, як у Джобса: новий концепт Apple Glasses

Apple зацікавлена в створенні окуляів додаткової реальності, які будуть працювати з інфраструктурою ARKit. Хоча, на створення такого продукту буде потрібно кілька років, дизайнер Тайон Кім вже створив його концепт. Про це повідомляє Cult of Mac.

Такий стиль був обраний на честь Стіва Джобса, який вважав за краще ідеально круглі окуляри від Robert Marc. Тайон запозичив кольори, які Apple використовує при створенні iPhone, iPad і інших своїх продуктів. Крім того, тут присутня та ж технологія, що і в Apple Watch - вона дозволить користувачам легко міняти дужки окулярів.

Швидше за все, такий громіздкий і незвичайний дизайн з великою ймовірністю приверне до нового пристрою натовп хіпстерів, але навряд чи зацікавить консервативних клієнтів Apple, яких все ще більшість.

З подібним дизайном у компанії можуть бути й інші проблеми. Адже на самому початку Apple Watch теж подавалися як модний аксесуар, а тільки потім як спортивний гаджет. При цьому перша спроба провалилася: з асортименту прибрали всі преміальні моделі. Тому Apple доведеться розробити дійсно універсальний дизайн для Apple Glasses.

У будь-якому випадку, Apple не поспішає зі створенням розумних окулярів. За словами Тіма Кука, AR - дуже перспективна галузь, але технологія створення якісної AR-гарнітури поки недоступна.