Огляд найміцніших захисних чохлів для iPhone 6 і iPhone 6 Plus

2018-04-30

Огляд найміцніших захисних чохлів для iPhone 6 і iPhone 6 Plus

Якщо ви вже обзавелися iPhone 6 або iPhone 6 Plus, то, напевно, помітили, що через новий форм-фактора поставити телефон або навіть просто утримати в руці стало досить проблематично. І незважаючи на те, що в магазинах вже з'явилася величезна кількість чохлів, знайти міцну і при цьому не громіздку модель не так вже й просто.

Використовувати кейс чи ні - особиста перевага кожного. Але якщо ви задумалися про надійний захист для свого улюбленця, цей пост для вас. Сьогодні в нашій збірці чотири найміцніших футляра для iPhone 6 і iPhone 6 Plus

i-Blason Armorbox

Стверджується, що це одні з найнадійніших чохлів для iPhone з усіх, коли-небудь створених компанією. Моделі серії Armorbox дозволяють захистити не тільки корпус, але і дисплей смартфона, при цьому забезпечується захист від падінь, пилу, вологи і навіть від деяких кислот.

В цілях додаткового захисту екрану при падіннях на лицьову сторону або розміщенні на горизонтальній поверхні, на передній поверхні чохла передбачена кромка. Задню поверхню захищають від подряпин і потертостей спеціальні виступи.

Speck MightyShell

Елегантний чохол MightyShell для iPhone 6 військового класу володіє подвійним захистом. Внутрішня сторона кейса має незвичайний малюнок, який служить для того, щоб поглинати частину удару при падінні. Міцна і гладка поверхня полікарбонату не дозволить смартфону вислизнути з кишені.

Широкий і міцний бампер аксесуара зроблений з м'якого матеріалу і термопластичного поліуретану, який служить надійним захистом для смартфона. Модель зручно лежить в руці. При цьому виступає на 2 мм від дисплея для того, щоб захистити сенсорний екран від пошкоджень. Дисплей або клавіатура при цьому залишаються повністю відкритими для користувача.

Spigen Tough Armor

Модель захисних чохлів Tough Armor раніше випускалася для iPhone 5, iPhone 5s і iPad mini. За заявою виробника, вона займає одну з лідируючих позицій в сегменті аксесуарів для продукції Apple, оскільки в конструкції використовується інноваційна технологія ударопоглинання.

Корпус Tough Armor для iPhone 6 виконаний з полікарбонату. Додаткова жорсткість забезпечується за рахунок внутрішнього силового каркаса у формі павутини. Також цей каркас дозволяє повітрю вільно циркулювати вздовж задньої стінки смартфона. Застосування в кутах технології Air Cushion дозволяє зменшити товщину корпуса, одночасно забезпечуючи захист гаджета від ударів і падінь.

OtterBox Defender

OtterBox Defender стане ідеальним рішенням для тих, хто веде активний спосіб життя, любить екстремальний відпочинок або працює в суворих кліматичних умовах.

У виробах лінійки Defender є кілька шарів захисту: прозорий лист з полікарбонату, оберігає від пошкоджень дисплей, жорсткий корпус, що захищає гаджет від ударів і здавлювання, а також м'яке силіконове покриття, що пом'якшує збиток при падінні та яка не дає вислизнути коммуникатору з спітнілих долонь.