Нове покоління Mac вийде з графікою AMD Polaris

2018-04-30

Інтерес до новинок AMD настільки великий, що рідкісний інформаційний ресурс здатний утриматися від спокуси залучити аудиторію відповідними новинами, навіть якщо їх вміст нікого особливо не обрадує своєю повнотою. Ось і колеги з WCCFTech вирішили передбачити анонс нового покоління Mac на базі Polaris 11 попередньої публікацією відповідного матеріалу.

Якщо відкинути з новини все зайве, то з'ясується, що AMD отримала замовлення Apple на поставку графічних рішень нової генерації для майбутніх моделей настільних систем і ноутбуків компанії з Купертіно. Йдеться про графік покоління Polaris. Якщо врахувати, що GPU буде випускатися по 14-нм технології, то рівень енергоспоживання в поєднанні з продуктивністю напевно повинен був зацікавити Apple.

Як неодноразово підкреслювалося, AMD Polaris спочатку проектувалися з урахуванням максимальної оптимізації за частиною енергоспоживання. Якщо вірити джерелам, рішення на базі Polaris 11, він же Baffin, уможливлять створення графічних карт з теплопакет менше 50 ват і, тим не менш, досить високою продуктивністю - що раніше було доведено гучної демонстрацією AMD в Star Wars Battlefront.

Комп'ютери Mac хоч і продаються в менших обсягах, ніж iPhone і iPad, однак загальної тенденції зниження попиту на ПК вони пручаються впевнено. iMac і MacBook напевно дадуть притулок Polaris 11, і вже до осіннього оновлення асортименту продукції Apple відповідні графічні рішення повинні себе проявити. Постачання виробів покоління Polaris повинні початися тільки в середині року, хоча не виключено, що Apple отримає якісь преференції за термінами.