Нові подробиці про Apple Arcade

2019-08-28

У березні цього року Apple анонсувала широкому загалу абсолютно нетиповий сервіс - ігрову платформу Apple Arcade. Компанія має намір відродити ігрову індустрію, надавши доступ тільки до найякісніших і преміальних ігор.


Apple Arcade на підході

Як повідомляють інсайдери, знайомі з планами корпорації, реліз Apple Arcade близький як ніколи - компанія почала внутрішнє тестування сервісу серед своїх співробітників.

За своєю концепцією Apple Arcade дуже нагадує App Store. Кожна гра має свою картку, опис, скріншоти та відгуки. Внутрішньоігрових покупок і реклами немає.

На даний момент сервіс надає доступ лише до 10 ігор. Велика частина ігрових додатків все ще знаходиться на стадії завершення розробки.

Примітно, що видавці ведуть розробку ігор не поодинці. Експерти Apple активно допомагають з оптимізацією і адаптацією ігрових движків. Все це необхідно, щоб ігри йшли максимально плавно на будь-якій платформі - будь то iOS, Mac або навіть tvOS.

В даний момент Аpple співпрацює з великою кількістю відомих розробників. У послужному списку вже є такі видавці як Annapurna Interactive, Bossa Studios, Cartoon Network, Devolver, Disney, Gameloft, Klei Entertainment, Konami, Lego, Sega і багато інших.

Коли вийде Apple Arcade
Сервіс Apple Arcade буде запущений восени 2019 року. Більш точної дати немає, хоча деякі інсайдери вважають, що сервіс стане доступний всім вже в жовтні. У момент запуску ігрова платформа запропонує користувачам більше 100 ексклюзивних ігор.