Nike випустила крутий тренувальний додаток для Apple Watch

2018-07-27

Nike представила оновлену версію фірмового додатку Nike Training Club з підтримкою Apple Watch. Тепер власники смарт-годинників Apple зможуть в реальному часі відстежувати свій тренувальний прогрес і контролювати стан організму, не звертаючись для цього до iPhone.

Версія Nike Training Club для Apple Watch відкриває користувачам доступ до більш ніж 160 адаптивних тренувань від силових вправ до йоги, кожна з яких керується топовими спортсменами в конкретній області, а також можливість контролю за спаленими калоріями і стрибками пульсу.

Тренування з Apple Watch

«У своїх відгуках, які спортсмени з усього світу писали  нам, вони просили, щоб ми дозволили їм стежити за своїм прогресом в додатку Nike Training Club на своїх Apple Watch, - говорить віце-президент Nike Майк МакКейб. - Я думаю, нам вдалося перетворити додаток в корисний інструмент для контролю за тренуваннями ».
Завдяки тому що годинник постійно розміщений на зап'ясті, стежити за кількістю підходів при виконанні певної вправи буде ще простіше. Тепер досить просто підняти руку і оцінити результат на екрані, а не лізти за смартфоном в кишеню .