Не знаєте, які Apple Watch вибрати? Опубліковано список всіх моделей, запропонованих Apple

2018-04-30

Не знаєте, які Apple Watch вибрати? Опубліковано список всіх моделей, запропонованих Apple

«Розумний» годинник Apple Watch спроектований так, щоб одночасно бути і модним, і практичним аксесуаром. По-перше, вони підготовлені в двох типорозмірах - для жінок і чоловіків. По-друге, моделі відрізняються кольоровим виконанням корпусу. По-третє, запропоновані три колекції, відмінності між якими криються у використовуваних матеріалах. Нарешті, створено шість типів змінних браслетів, причому в асортименті забарвлень.

Apple Watch виконані у двох формфакторах, коли розмір гаджета по висоті дорівнює або 38 мм, або 42 мм. Квадратний корпус може бути зроблений з анодованого алюмінію серії 7000 як сплаву з цинком (сімейство Watch Sport) або нержавіючої сталі 316L (лінійка Watch) - у кожному випадку по два забарвлення, а також з 18-каратного жовтого або рожевого золота, причому з підвищеною твердістю (колекція Watch Edition). Останній варіант буде прямо загрожувати модним брендам, що спеціалізуються на виробах класу люкс.

Екран у випадку з  смарт-годин Watch і Watch Edition захищена кристалом сапфіра, а задня частина зібрана з кераміки з сапфіровом захистом відкритого  електрооптичного датчика. Watch Sport вийшли простіше: дисплей прикритий міцним склом Ion-X, тил гаджета зроблений з композитного матеріалу зі скляним захистом сенсора.

Різнобарвні змінні ремінці та браслети кріпляться до корпусу Watch особливими засувками. Браслети можуть бути сталевими, шкіряними, фторкаучуковимі. Їх діаметр регулюється, фіксуючись застібкою або магнітами.

У загальній складності можна нарахувати 34 різновиди Apple Watch. Недарма Apple називає пристрій «самим персоніфікованим продуктом», з усіх коли-небудь нею створених.

Apple Watch (модель 316L)

Apple Watch Sport (серия 7000)

Apple Watch Edition