Наступний великий продукт Apple буде пов'язаний з AR

2018-04-30

Наступний великий продукт Apple буде пов'язаний з AR

Аналітики з UBS дійшли висновку, що наступний великий продукт Apple буде пов’язаний з доповненою реальністю. Можливо, AR з’явиться вже в наступному iPhone. За даними UBS, більше тисячі інженерів компанії працюють над проектами в сфері AR в Ізраїлі. 

Аналітик Стівен Милунович і його команда в UBS вважають, що наступний великий інноваційний продукт компанії Apple буде пов’язаний з доповненою реальністю. Милунович помітив, що Тім Кук вже неодноразово натякав на це. В UBS чекають, що Apple може вбудувати AR-продукти вже в наступний iPhone. 

«За деякими даними, більше тисячі інженерів Apple працюють над AR-проектом в Ізраїлі», — цитує аналітика Business Insider. Крім того, Apple зробив кілька придбань, пов’язаних з AR-продуктами, серед них компанії PrimeSense, Metaio, RealFace. 

Аналітик зазначає, що Apple зацікавлена саме в технології доповненої реальності, а не VR. Причина в тому, що віртуальна реальність ізолює користувача від реального світу, тоді як AR дає більш широкі можливості для взаємодії з світом і людьми.