Найкраще в HomePod

2018-04-30


Співробітники видання 9to5Mac всі вихідні вивчали функції і особливісті розумної колонки Apple HomePod, щоб в перший понеділок з початку продажів розповісти про найкращі та найгірші риси гаджета.

Смарт-колонка Apple стала одним з найбільш очікуваних пристроїв компанії. Її анонс відбувся влітку 2017 року на конференції для розробників WWDC, а продажі почалися дев'ятого лютого 2018 року. Динамік коштує майже 350 доларів і поки продається тільки в США, Великобританії, Франції, Австралії та Новой Зеландії.

Кращі якості HomePod
Кольори

Пристрій випускається в двох кольорах: сірий космос і білий. Така нейтральна гамма вибрана не випадково. Завдяки спокійному оформленні корпусу, гаджет впишеться в будь-який інтер'єр і буде доречно виглядати в будь-якому оточенні. Сірий колір здається більш практичним, ніж білий. Так як на білій тканині пил може бути більш помітним.

Дизайн

Непомітний дизайн теж можна віднести до плюсів. Apple вдалося знайти баланс між утилітарністю використання, що запам'ятовується силуетом і здатністю злитися з ландшафтом.

Якість збірки

Незважаючи на компактний розмір, HomePod важить досить відчутно. Це надає колонці стійкість. Матеріали обробки приємний на дотик. Навіть шнур, який, виявляється, можна демонтувати, покритий високоякісною тканиною замість стандартного пластика.

Простота настройки і використання

Для того, щоб HomePod підключилася до смартфону, досить включити розумну колонку і піднести до неї iPhone. На екрані з'являться вікно з інструкціями, слідуючи яким можна завершити настройку легко і просто.

Інтеграція з Apple Music і підтримка музичної бібліотеки iCloud

Якщо власник колонки є передплатником і користувачем музичних сервісів Apple, слухати музику за допомогою HomePod буде просто.

Якість звуку

Продумана складна конструкція з різних видів динаміків допомагає розумній  колонці видавати чистий звук незалежно від стилю мелодії. Пристрій уміє чітко передавати баси і високі ноти, не спотворює звучання і не створює зайвих перешкод.

Автоматичне налаштування

HomePod вміє визначати своє положення в просторі і підлаштовувати напрям звуку оптимальним чином в залежності від навколишнього середовища.

Підтримка HomeKit

Для власників розумного будинку смарт-колонка стане незамінним помічником. Тепер керувати системою можна за допомогою голосу.

Відміння розпізнавання голосу

Для перемикання пісень або виклику Siri не потрібно підвищувати голос. Колонка почує користувача, навіть якщо грає музика.