На iPhone можна буде робити дві фотографії одночасно

2018-05-11

Опубліковано новий патент Apple, в якому описується технологія використання подвійної камери iPhone X для одночасної зйомки фото або відео з різних лінз. 

Наразі можливості подвійної камери iPhone Х пропонують користувачам лише  в два рази збільшити зображення без втрати якості. Але скоро кожен зможе використовувати об'єктив смартфона Apple по-максимуму.

Згідно із заявкою, при відкритті камери телефону в певному режимі, власник побачить на екрані два зображення з двох роздільних лінз. На них буде один і той же об'єкт, що знімається, тільки з різних ракурсів: в стандартному форматі і в два рази збільшеному.

В цьому режимі подвійного перегляду можна буде масштабувати кожну камеру незалежно від іншої. Теоретично це дозволяє одночасно робити дві фотографії, причому кожна буде різною. Ймовірно, це потрібно, щоб повністю показати весь об'єкт, що знімається.

Також це можливе нововведення поширюється і на роботу з відео. Воно дозволить багатьом режисерам і простим творцям розважальних відео-матеріалів підняти якість свого продукту на новий рівень.

Незрозуміло, чому Apple не включила цю безумовно корисну опцію в iOS відразу з появою подвійної камери. Ймовірно це може  бути через складність створення.