Мінг-Чі Куо: у вересні з'явиться бюджетний iPhone, потім - iPad з Face ID.

2018-06-28

Аналітик Мінг-Чі Куо, який зараз працює в аналітичній фірмі TF International Securities, поділився  звітом про майбутні продукти Apple і стан  економічної діяльності.

У звіті Куо сказано, що всі три iPhone 2018 матимуть «помітні нововведення». Поставки iPhone з 6,1-дюймовим LCD-дисплеєм будуть перевершувати моделі з OLED-дисплеєм. Незважаючи на те що його масове виробництво почалося пізніше, він надійде в продаж у вересні, разом з більш дорогими iPhone.

Аналітик вважає, що 6,1-дюймовий iPhone буде стимулювати власників старих смартфонів купувати нову модель, тому що вона буде оснащена такими ж функціями, але з більш низьким цінником. Куо передбачає, що в США новинка буде коштувати 600-700 доларів. Раніше аналітики дотримувалися версії, що ціна iPhone з LCD-дисплеєм не буде нижчою 700 доларів.

У другій половині 2018 року, Куо очікує, що Apple представить нові iPad з Face ID, MacBook Air з більш низькою ціною і Apple Watch з великим екраном. Про iPhone SE 2 аналітик  не сказав нічого. Він також зазначив, що, можливо, в 2019 році з'явиться iPhone з потрійною камерою.

Говорячи про інновації, Куо повідомив, що Apple як і раніше є провідною компанією в секторі споживчої електроніки і перевершила своїх конкурентів з великим розмахом з точки зору інноваційного користувацького досвіду і розвитку екосистеми. Додатки з доповненою реальністю повинні закріпити успіх Apple.