Microsoft випустить додаток «Кіно і ТБ» для iOS

2018-07-09

Корпорація Microsoft планує випустити додаток «Кіно і ТБ» для пристроїв на базі iOS. Про це повідомляє видання Windows Central з посиланням на власні перевірені джерела.

Новий додаток «Кіно і ТБ» дозволить власникам iOS-пристроїв переглядати і відтворювати фільми, телепередачі або будь-який інший контент, який був придбаний в онлайн-магазині Microsoft. Раніше це було можливо тільки на платформах Windows 10, Windows 10 Mobile, а також на приставках Xbox.

Більшість людей вже перейшли на потокові сервіси для перегляду фільмів або серіалів. Проте, як і раніше залишається багато відеоматеріалу, який недоступний для трансляції. Користувачам необхідно купувати такий контент. Магазин Microsoft надає дійсно широкі можливості для цього. З появою мобільного застосування для таких популярних операційних систем як iOS і Android, керувати власною відеотекою стане ще простіше.

У жовтні 2017 року представник Microsoft заявив, що розробка нових версій Windows Mobile 10 остаточно припинена. Після цього корпорація почала активно переносити свої продукти на iOS і Android. Так, наприклад, в магазині App Store з'явився браузер Edge, голосовий асистент Cortana, а також додаток-компаньйон "Continue on PC» для власників ПК на базі Windows 10.

Як повідомляє джерело, додаток «Кіно і ТБ» все ще знаходиться в розробці, тому про точні терміни виходу поки нічого не відомо.