У Мережі з'явилися фотографії кнопок гучності і живлення iPhone 6

2018-04-30

У Мережі з'явилися фотографії кнопок гучності і живлення iPhone 6

З наближенням передбачуваної дати анонса iPhone 6 в Інтернеті спостерігається збільшення витоків, супутніх випуску будь-якого «яблучного» продукту. Як тільки Apple визначається з дизайном і готується до серійного виробництва нового гаджета, в Мережі починають з'являтися зображення комплектуючих, винесені з азіатських заводів компанії.Сьогодні в китайській мережі мікроблогів Weibo виклали фотографії кнопок, призначених, як стверджується, для смартфонів iPhone 6. Зовні комплектуючі схожі на аналогічні елементи iPhone 5s, при цьому на шлейфі можна бачити стікер з логотипом Apple. Характерна деталь: на відміну від нинішнього флагмана, у якого кнопки гучності і харчування знаходяться на різних платах, на даних знімках вони об'єднані одним шлейфом. Це доводить, що у габаритного iPhone 6 кнопка Power перемістилася на бічну панель для більш зручного управління однією рукою.

micro

Раніше в Мережі з'являлися знімки кнопок iPhone 6 з символами «+» і «-». Аналогічні позначення присутні і у iPhone 5s, головна відмінність полягає в їх формі. Якщо на нинішньому флагмані вони круглі, то у iPhone 6 кнопки гучності мають витягнуту форму на манер iPod touch.

micro2

Хоча елементи і зовні схожі на деталі iPhone 5 і 5s, справжність цих фотографій визначити неможливо. Джерела стверджують, що Apple зараз готує своїх постачальників до повномасштабного виробництва смартфонів. Можливо, фото якраз з однією з фабрик китайських партнерів компанії.