Від Mac до iPhone: у США пройде виставка патентів Стіва Джобса

2018-04-30

Від Mac до iPhone: у США пройде виставка патентів Стіва Джобса

У Денвері ведеться підготовка до відкриття виставки «Патенти і торгові марки Стіва Джобса: мистецтво і технології, які змінили світ». Ініціатором проекту, який демонструє інноваційні рішення засновника Apple,, є сенатор штату Колорадо Майкл Беннет. 

«Стів Джобс - один з найвидатніших людей в сучасній історії. Людина, відома своєю харизмою, неабияким мисленням і бунтарським духом, зробив значний внесок у розвиток високих технологій і назавжди змінив цю галузь », - говорить Беннер.

Джобс завжди підкреслював важливість дизайну і розуміння ключової ролі естетики в суспільній свідомості. Його робота по просуванню і розробці продуктів, що є одночасно функціональними і елегантними, здобула йому славу неординарного підприємця з Кремнієвої долини, підкреслив сенатор.

Найперший патент Джобс представив в 1980 році - це був дизайн комп'ютера. Переважна більшість заявок від імені засновника Apple, пов'язані з патентами, які зосереджені на дизайнерських рішеннях, хоча він також розробляв і програмні інтерфейси. На естетичне почуття Джобса великий вплив зробив дзен-буддизм: як дизайнер він завжди тяжів до простоти і навіть мінімалізму, а в прийнятті рішень відводив велику роль інтуїції.

patent1

patent2

patent3

На ім'я Джобса зареєстровано понад 300 патентів, починаючи від Apple, III до акрилової упаковки для плеєрів Ipod. Майже всі вони відомі світу і деякі з них є по-справжньому знаковими.

Виставка патентів Стіва Джобса пройде у вересні Денвері, штат Колорадо (США), вхід вільний. Крім загальної інформації по патентах гості виставки зможуть дізнатися багато цікавих подробиць, як правило прихованих від публіки. Наприклад, до появи яких продуктів привели ті чи інші винаходи, на яких нововведеннях наполягав Джобс і інше.