Логотип Apple «почервонів» на честь Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

2018-04-30

Логотип Apple «почервонів» на честь Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня щорічно відзначається День боротьби зі СНІДом. Ця дата служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції, що поширюється по всіх регіонах світу. Організовані зусилля спрямовані на зміцнення громадської підтримки програм профілактики розповсюдження ВІЛ / СНІД, а також на організацію навчання та надання інформації з усіх аспектів ВІЛ / СНІД.

Привернути увагу до проблеми вирішили і в компанії Apple. Логотипи корпорації, розташовані у фірмових магазинах Apple Store, підсвітили червоним кольором. Крім червоного «яблука», звернути увагу на проблему покликаний банер на сторінці apple.com. «На честь Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом кожен проданий нами сьогодні продукт підтримає (RED)», - йдеться на сайті Apple.

«Сьогодні частина доходів від продажу кожного продукту і аксесуара в інтернет-магазині Apple Online Store буде перерахована до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом. А доходи від продажу додатків і вбудованих в додатки функцій в рамках програми «Додатки для (RED)», отримані до 7 грудня включно, будуть перераховані в фонд повністю ».

Засновником та ідейним натхненником акції Product RED, що об'єднала багато відомих компаній, в число яких входить і Apple, є Боно з U2. Відрахування почалися ще за часів Стіва Джобса, незважаючи на його різко негативну позицію щодо благодійності. У рамках благодійної програми Купертинського компанія продає червоні версії плеєрів iPod, чохлів Smart Cover, «бамперів» для iPhone і деякі інші аксесуари.

Метою заходів, що проходять 1 грудня, є поширення інформації про страшне захворювання і заклик до соціальної терпимості. За оцінками Об'єднаної програми Організації Об'єднаних Націй з ВІЛ / СНІД, в даний час від 35 до 37 мільйонів людей заражені ВІЛ.

Символ Дня боротьби зі СНІДом - червона стрічка, яку надягають всі ті люди, які сподіваються на краще майбутнє, в якому немає місця СНІДу. Також, доповнення одягу у вигляді червоної стрічки символізують небайдужість людей до самої глобальної проблеми кількох століть.