5 невідомих історій життя Стіва Джобса

2018-04-30

5 невідомих історій життя Стіва Джобса

Важливий Стів
«Я працював на Стіва в Apple. Розповідають багато історій про те, як Стів наїжджав на випадкових людей і сварив їх. Таким міг бути Стів до Apple 1997 року. Я помітив, що чим більше він від тебе очікував, тим інтенсивнішою могла бути його взаємодія з тобою. Він міг притримати тобі двері або поступитися в черзі за салатом в їдальні. Він не атакував і не принижував випадкових людей. На це завжди була причина, і ця причина, як правило, грунтувалася на його очікуваннях. Якщо ти не виправдав їх - тебе ставили до відома, - пише Джин Рейган, колишній співробітник Apple.

Більшість людей, яким Стів робив зауваження, потім поверталися з продуктом, який він хотів бачити. Можливо, це не найкращий спосіб мотивувати співробітників, але він був ефективним і не настільки жорстоким, як це зазвичай зображують ».

Голена голова
У Стіва Джобса було довге волосся, коли він поїхав до Індії, але коли він повернувся - його голова була гладко виголена. І ось як це пояснив він сам:

«Я прогулювався в Гімалаях і набрів на якийсь релігійний фестиваль. Там був баба, свята людина, з великою групою послідовників. Я вчув смачну їжу (баба щось їв). Давно я нічого подібного не нюхав, так що я вирішив засвідчити свою повагу і заодно пообідати.

З якоїсь причини, угледівши мене, цей баба, який просто сидів там і їв, наблизився до мене і вибухнув реготом. Він не розмовляв англійською, а я знав хінді зовсім трохи, і коли ми розмовляли, він просто заходився від сміху. Потім він схопив мене за руку і потягнув вгору по гірській стежці. Це було кумедно, тому що сотні індійців приходили здалеку, щоб побачитися з цією людиною на десять секунд, а я просто захотів їсти, і ось він вже тягне мене своєю дорогою.

Ми підіймалися на ту гору півгодини, а там був такий маленький і симпатичний ставок. Тоді він занурив мою голову в воду, дістав бритву з кишені і почав голити мені голову. Я сторопів. Мені 19 років, я в чужій країні, в горах Гімалаїв, якийсь строкатий баба-індієць витягує мене з натовпу, веде на гору і голить голову. Я до сих пір не розумію, навіщо він це зробив ».

Тато і ресторан
Коли в 80-х Стів і його рідна сестра Мона нарешті зустрілися, вони стали шукати свого батька. При зустрічі батько похвалився Моне, що у нього є власний ресторан у Кремнієвій Долині. «Навіть Стів Джобс тут обідав. О так, він залишав відмінні чайові », - сказав він, поняття не маючи, що Стів Джобс - його власний син.

iPod і міхури
Коли розробники створили перший прототип MP3-плеєра iPod, вони принесли свою роботу Стіву Джобсу на затвердження. Він погрався пристроєм, ретельно його досліджував, зважив на долоні і відразу відмовився. Плеєр був занадто великим.

Розробники пояснили, що зробити його меншим неможливо. Джобс секунду мовчав. Потім встав, підійшов до акваріума і кинув iPod у воду. Коли пристрій торкнувся дна, він випустив кілька бульбашок повітря. «Там є бульбашки, - пробурчав Джобс. - Значить, там є місце. Зробіть його меншим».

Авто без номерів
Мало хто знає, що Стів Джобс був власником автомобіля Mercedes Benz SL55 AMG, на якому він постійно пересувався. Свого часу це авто було одним з найшвидших на дорогах. У транспортного засобу винахідника iPhone була одна примітна особливість: у нього не було номерних знаків. Джобс знайшов лазівку в законі про транспорт штату Каліфорнія. Будь-яка людина після покупки нової машини, зобов'язана протягом 6 місяців прикріпити виданий номер на транспортний засіб. Джобс домовився з лізинговою компанією про те, що вона буде міняти його Mercedes SL55 AMG кожні 6 місяців на абсолютно таку ж модель, тільки нову.