Власники iOS-пристроїв в «кіберпонеділок» зробили в 4 рази більше онлайн-покупок, ніж користувачі Android

2018-04-30

Власники iOS-пристроїв в «кіберпонеділок» зробили в 4 рази більше онлайн-покупок, ніж користувачі Android

IBM зафіксувала зростання мобільного шопінгу в минулий «кіберпонеділок» (Cyber Monday). Компанія, яка аналізувала транзакції понад 800 американських онлайн-ритейлерів, з'ясувала, що користувачі iOS здійснили в чотири рази більше інтернет-покупок, ніж власники Android-пристроїв.

«Кіберпонеділок» припадає на перший понеділок після Дня подяки в США. Протягом цього дня користувачі докуповують в Мережі товари зі знижкою, які не встигли придбати за «чорну п'ятницю». Остання є традиційним початком різдвяних і новорічних розпродажів у країні.

За даними IBM, мобільний трафік на сайти рітейлерів у «кіберпонеділок» виріс на 30% відносно минулого року. Обсяг онлайн-продажів виріс на 8,5% в порівнянні з минулим роком, при цьому обсяг мобільних покупок збільшився майже на 28%. На частку мобільного шопінгу довелося в цьому році 22% всіх онлайн-продажів в «кіберпонеділок», кажуть аналітики.

Найбільш активними в кібер-розпродажах виявилися користувачі iPhone і iPad. Так, середній обсяг замовлення з iOS-пристрої склав $ 114,8, з Android - близько $ 96,84. Користувачі смартфонів і планшетів від Apple згенерували приблизно 28,7% всього онлайн-трафіку в «кіберпонеділок» - для порівняння, на частку Android довелося 12,2% і 4,4% відповідно. Що стосується онлайн-продажів, то на гаджети з iOS довелося 17,4% покупок - у чотири рази більше, ніж з Android-пристроїв (4,4%).

Аналітики відзначають, що за часткою мобільного трафіку смартфони значно випередили планшети в «кіберпонеділок», хоча більше число покупок було оформлено саме з планшетів, ніж зі смартфонів.